Projektai

 

2011 m. spalio 24 d.
pict0006pict0016
Mūsų mokykla dalyvauja tarptautiniame Comenius projekte „Healthy food and eating habits in youth education“.
Projekto tikslas – supažindinti mokinius su sveikos mitybos principais, pažinti kitas kultūras, tobulinti anglų kalbą. Projekte dalyvauja Lietuva, Lenkija, Rumunija, Estija ir Turkija. Labai gaila, kad iškrito Graikija. Comenius tarptautinė mokyklų partnerystė – tai bendradarbiavio projektas, apimantis ne mažiau kaip 3 instancijas iš skirtingų šalių.
Ši partnerystė orientuota į aktyvių mokinių dalyvavimą. Bendradarbiaujama įvairiose srityse: menų, užsienio kalbos, aplinkosaugos, naujų technologijų ir kt. Projekto veikla integruojama į kasdieninę mokyklos veiklą ir mokymo planus (kadangi tema atitinka technologijų programą, projekte dalyvauja 6-10 klasių mokiniai).
Mokiniai rinko medžiagą apie sveiką mitybą, mitybos principus, domėjosi projekte dalyvaujančiomis šalimis, piešė projekto logotipus. Mūsų mokykloje nėra galimybių virti ir kepti, todėl mokiniai gamino namuose, gamybos procesą filmavo ir klasėje pristatė savo darbus.
Šiomis dienomis projekte dalyvaujantys mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai vieši Stambule (Turkija). Kelionės programa numatoma tikrai įspūdinga. Labiausiai pasisekė Antanui Zinovičiui – jis gyvens mokyklos direktorės p. Nuray Bora namuose, bendraus su savo bendraamžiu Berke. Darija Paberžytė gyvens su mokytojomis viešbutyje.
Projekto koordinatorė Teresa Segalienė