Mokykla, kurioje nėra vietos patyčioms

, Naujienos

 

Dvidešimt penkerių – vis dar darželyje

 

Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijai – malonių pokyčių metas. Pernai Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu šiai mokyklai suteiktas gimnazijos vardas, o prieš dvejus metus – perleistas buvęs Mstislavo Dobužinskio vidurinės mokyklos pastatas Žvėryne. Jei jo renovacija baigsis laiku, 2015 metų rudenį pirmasis žydų gimnazijos skambutis nuaidės nebe darželio patalpose Justiniškių mikrorajone, o tikroje mokykloje. Pasak direktoriaus Mišos Jakobo, tai – didelė šventė tiek mokyklos kolektyvui, tiek visai žydų bendruomenei: „Mes šios žinios laukėme labai ilgai, turbūt ilgiau nei bet kuri kita Vilniaus mokykla. Bendruomenė naujieną pasitiko su džiaugsmu ir viltimi. Naujos gimnazijos patalpos yra vienoje gražiausių vietų mieste – Žvėryno rajone. Manau, kad mūsų gimnazija pateisins šio prestižinio rajono vardą. Juk šią mokyklą statome ne sau ir net ne žydų bendruomenei, o Lietuvai.“

Visą straipsnį skaitykite čia

Trackback from your site.