Jokūbas Balsys – piešinių ir dailyraščio konkurso laureatas.

, Naujienos


     Vasario mėnesį Simono Daukanto progimnazijoje vyko tarptautinis piešinių ir dailyraščio konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką“. Į konkursą buvo atsiųsta virš 800 darbų iš įvairių Lietuvos, Islandijos, Lenkijos mokyklų. Kiekvienas darbas buvo savitas ir originalus. Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos direktoriaus įsakymu sudaryta komisija išrinko geriausius darbus ir paskelbė dvylika laureatų. Jų tarpe – mūsų gimnazijos 2b klasės mokinys Jokūbas Balsys.
      Mokytojos Rasa Belgerienė ir Lina Kaminskienė dėkoja mokiniams: Anai Bobinai (2b kl.), Samantai Balandytei (2b kl.), Simonai Šerėnaitei (2b kl.), Marikui Voicechovskij (2b kl.), Milanai Comik (1 kl.), Dinai Pelerman (1 kl.), Erikui Cholinui (1 kl.) už gražius darbus ir dalyvavimą konkurse.

Trackback from your site.