Izraelio nepriklausomybės dienos minėjimas.

, Naujienos

     Gegužės 6 dieną mūsų gimnazija minėjo pačią svarbiausią Izraelio valstybinę šventę – Nepriklausomybės dieną!1948 metai, gegužės14 diena, Tel Avivas, Rotšildo bulvaras,16.00 val., ypatinga ir svarbi akimirka – pasirašoma Nepriklausomybės deklaracija ir David Ben-Gurion, kuris vėliau taps pirmuoju Izraelio premjeru, paskelbia, kad sukuriama nepriklausoma Izraelio valstybė! Šis įvykis yra reikšmingas viso pasaulio žydams! Pagaliau jie turi savo valstybę – tikrus namus, saugų prieglobstį nuo visų pasaulio negandų, ir niekas daugiau negalės jų nuskriausti, išvaryti ar atimti tai, kas teisėtai jiems priklauso!
                                                                   Parengė Viktorija Grinkevičienė 

Trackback from your site.