Trečiokų išvyka į Anykščius

, Naujienos

Anyksciai
     Spalio 9 d. mūsų gimnazijos trečiokai buvo išvykę į legendomis ir padavimais apipintą Aukštaitijos miestelį – Anykščius.  Tai buvo ne tik pažintinė, bet ir  edukacinė kelionė. Jos metu mokiniai lankėsi Anykščių geležinkelio stotyje esančiame Siauruko muziejuje. Gidės pasakojimas ir  skirtos užduotys  neleido mokiniams nuobodžiauti. Kalitos rogučių parke vaikai smagiai leidosi vingiuotais kalneliais. Pabuvojo Niūronių kaime esančiame Arklio muziejuje.  Apžiūrėjo kalvę, senąsias pašto karietas, girnomis malė grūdus .  Svečiavosi  Striukų  sodyboje, kurioje dalyvavo  edukacinėje programoje „Bitela ratuota”, liejo  žvakes, vaišinosi  gaspadinės Nijolės paruoštomis vaišėmis. Aplankę „Laimės žiburį” ir Puntuką vakarop mokiniai grįžo namo. 
Anyksciai_2Anyksciai_3Anyksciai_4
Anyksciai_5